Directie & adviseurs


 


Jeroen de Schutter

Jeroen de Schutter

Algemeen directeur

Mail: j.schutter@agrotheek.nl

Tel: 06-21242156


André van der Weijde

André van der Weijde

Commercieel directeur

Mail: a.weijde@agrotheek.nl

Tel: 06-53179290


Nico van Langen

Nico van Langen

Marketing directeur

Mail: n.langen@agrotheek.nl

Tel: 06-53164875


Joost de Boer

Joost de Boer

Financieel directeur

Mail: j.deboer@agrotheek.nl

Tel: 06-10958786


 

 

Adviseurs


Alex de Bruijckere

Alex de Bruijckere

Akkerbouw & vollegrondsgroente

Mail: a.debruijckere@agrotheek.nl

Tel: 06-53714315


Arjan de vries

Arjan de vries

Bloembollen

Mail: a.devries@agrotheek.nl

Tel: 06-53541347


Arno Hoogendijk

Arno Hoogendijk

Bloembollen & pioenrozen

Mail: a.hoogendijk@agrotheek.nl

Tel: 06-15194862


Dirk Jansen

Dirk Jansen

Akkerbouw & vollegrondsgroente

Mail: d.jansen@agrotheek.nl

Tel: 06-30570266


Erik Dokter

Erik Dokter

Akkerbouw & vollegrondsgroente

Mail: e.dokter@agrotheek.nl

Tel: 06-22939840


Jan Ruijter

Jan Ruijter

Meststoffen & veehouderij

Mail: j.ruijter@agrotheek.nl

Tel: 06-15032347


Marco van Soesbergen

Marco van Soesbergen

Akkerbouw & vollegrondsgroente

Mail: m.soesbergen@agrotheek.nl

Tel: 06-10959056


Michel de Groot

Michel de Groot

Vollegrondsgroente, sierteelt, openbaar groen, sport & hoveniers

Mail: m.degroot@agrotheek.nl

Tel: 06-20619550


Nico van Langen

Nico van Langen

Vollegrondsgroente, bloembollen & bloembollennet

Mail: n.langen@agrotheek.nl

Tel: 06-53164875


Nils van Straten

Nils van Straten

Veehouderij & akkerbouw

Mail: n.vanstraten@agrotheek.nl

Tel: 06-52407591


Paul Slagter

Paul Slagter

Bloembollen & LED verlichting

Mail: p.slagter@agrotheek.nl

Tel: 06-52372052


Piet Groen

Piet Groen

Akkerbouw & vollegrondsgroente

Mail: p.groen@agrotheek.nl

Tel: 06-53714314


Pieter van Straten

Pieter van Straten

Akkerbouw & vollegrondsgroente

Mail: pieter.van.straten@agrotheek.nl

Tel: 06-21242157


René Schouten

René Schouten

Akkerbouw & bloembollen, vollegrondsgroente

Mail: r.schouten@agrotheek.nl

Tel: 06-21242158


Sander Dekker

Sander Dekker

Akkerbouw & precisielandbouw

Mail: s.dekker@agrotheek.nl

Tel: 06-27571129


Thomas van Essen

Thomas van Essen

Akkerbouw & veehouderij

Mail: t.vanessen@agrotheek.nl

Tel: 06-51204526